Cuma, Ağustos 14

Ben...

Daha iyiyim...

Perş, cuma uyudum da uyudum..stresten uyuyamamıştım...uykuya doyamadım bir türlü...

Yavaş yavaş kendime geliyorum...zaman nasıl geçecek bu hafta sonu ne yapacağım diyorum o kadar alışmışım ki 5 senedir her cumartesi ,pazar kuzumla olmaya :(

Neyse, sizlere artık baygınlık geçirmeden önce şu son birkaç gündür üzgün/bitap ruh halime verdiğiniz desteğe çok teşekkür ederim!! Yorumlarınızı okudukça moral buldum..! 

 * 2 film izledim dün gece... ikisi de çook güzeldi :) Normalde belki çok tipik kadın filmi gelecek olsa da bence bu tür zamanlar için ideal :)) * 2 kitabım var okunacak, ben onları alayım mı derken meğerse evde olan ;) 
yeni çıkmışlar ve çok beğenilmiş umarım bende beğenirim..Bu arada İnkilap kitap evi yeni çıkan kitapları %20 indirimli satıyor bilginize.. 

 


 Toplam 1400 sayfa, üds'den arta kalan zamanda okunmak için beni bekliyor...

* Akşam üzeri Metrocity'deydik nişantaşında 79 satılan daha önce beğendiğim hırka 39.00'a düşmüş..kaçırmadık tabi :) 3 bana, 1 babanişe ;) 
Sonbahar'a yatırım oldu tam! ahh ahh telefon bozuk olmasaydı koyardım resimlerini..

eve gelince aa mor olanda güzeldi onu da mı alsaydık dedi :) yarın tekrar ona alacağım..
Bakmanızı tavsiye ederim, zaten metrocity topshop'un outlet olma ihtimali varmış! 

6 yorum:

Abuk Kraker dedi ki...

Steve Toltz'un kitabını bende çok merak ediyorum Merve,henüz almadım.
Okuyunca yorumlarını yazarsan sevinirim.

zeynep dedi ki...

FRANSIZ SUİTİ..çok satanlar listesinden ve ön kapak fotoğrafına aldanarak aldığım, ilk 100-150 sayfasını hiçbişiy anlamayarak okuduğum sonunu zorlukla getirdiğim bi kitap:)

L@L dedi ki...

Mervişim kitapları çok merak ettim sen tavsiye edersen bende okurum.
Çok öptüm

uyuz cadı dedi ki...

Steve Toltz'u ben de merak ediyorum ama şu an elimde tam 4 kitap var ve ben geçtiğimiz hafta hiç okuyamadım.. bakiim tatile kadar bitirebilirsem bunu alıp gömülmeyi planlıyorum :)
hırkalardan ben de istiyoruuummm top shop'a gitmem lazım demek ki :)

Merve dedi ki...

* Abuk Kraker, ben daha başlamadım canım beğenirsem muhakkak yazarım :)

* Zeynep,aynen dün gece anca 30 sayfa okuyabildim..nedense bıkmışım artık holacaust'dan..bir sürü film,bir sürü benzer kitap artık hakikaten konu özelliğini yitirdi..ne diyorsun sence devam etmeli miyim?

* Lalcim,şimdilik fransız suitini tavsiye etmiyorum,diğerine de daha başlamadım..

* Laliş aynen benimde okumam gerekenle var..fransızı sevmedim bırakacağım herhalde! sen onları okurken ben toltz'u bitirirsem vereyim sana şeker!

ebet gitmeli topshop'a! :))

uyuz cadı dedi ki...

aa güzel değil mi o kitap? merak ediyodum aslında ama başkalarını okuyayım, bazen öyle oluyo sırf bitirmek için okuyorum hiç keyif almadan. sen de bırak şeker, zaten çalışıyosun okumak için çok vaktin olmuyo bari güzel vakit geçirebileceğin bi kitap olsun di mi ama?
efettt bitirebilirsen alabilirim senden, yani buluşmamız lazım ;)