Cuma, Nisan 10

Özleyenlere ;)

Gunaydınn!!

Çoook özlemişim seni polyvore neden dersen?

sabah sabah iyi geliyorsun..gözümüz gönlümüz açılıyor, fikir veriyorsun ama tabii bir yandan da kendi dolabımızı beğenmeme, mağazalara bakarken hep kafada polyvore kombinleri oluşturma arada düşünüp "ahh ahh ne güzeldi" demeler gibi semptomlarında var ama Seviyorum İşte!

Saçmaladım farkındayım idare edin artık ;):D

Etek, çimen yeşili babet ve sarıı enteresan bilezik bangle dediklerinden sevdiiim sizii! :)
Untitled

Tam kollej kızı :) Chanel sana ne diyim ben gene süpersin! babet, hırka ve ceket bayıldım bugün bende aynı tarzı uyguladım.. benden mi esinlendin yoksa ;)
27 Dresses Contest

Hımm, elbiseler gelelim size.. Hepinizi sevdim..Ayırt edipte aranızda kıskançlık olsun istemiyorum böyle kolkola çook şeker duruyorsunuz, ayrılın istemem :)
sağ baştaki yanlız seni sevmedim :( daha detaylı görebilmek için tık tık kıslar :)Casual & cuuuuuuuuuuuuute


Ne diyim ben seni etekli Jacobs amca sen bu kızı bu kadar şirin yapıp, babetlere çantalara koyup tam 12'den vurmak zorunda mıydın ? Nerede görsem içim gidiyor Beymen'de gördüm 550 Tl idiler..dedim çoook pahalısın çook!

What did i do to get lost with you..?
Etek,zincirli Chanel, gözlük ipince kemer çook zarifsiniz ayakkabı ıh ıhh kaba kaçmış..! sınıfta kaldı!Every time that you're upset and I smile.

Şimdi tabi ki bu kombine bayıldım neden? çünkü gördüğüm andan beri bayıldığım kızın tshirtu.. hele bunun birde pudra pembe rengi olan var ki beni benden alıyor..Wish List'iminde ilk ürünüdür kendisi.. Pudra rüzgarlık çok şeker ve tabi ki sezonun modası keds tarzı minik çiçekli spor ayakkabılar bayıldım! çok tarz bir kombin olmuş! Aferim! :)

5 yorum:

uyuz cadı dedi ki...

sondan bir önceki pembe etek var ya! beni bitirdi...

nergisce dedi ki...

özlemistim iyi geldi poly:) ben birince kombine asik oldum harika:)

Alışveriş Cini dedi ki...

Şu sondaki kız resimli t-shirte yine bayıldım. Marc Jacobs mu?

simla dedi ki...

Polyvore aynen bende de herv uerde bu kombinleri arama semptomu ve avm'ye koş, para harca semptomu yapıyor yaaa:))) muhteşem bunlar

Z FASHION dedi ki...

Son kombine bayıldımm..
Alışveriş Cini evet Marc Jacobs :( Hep wishlistimde mi kalıcak yoksa bir gün sahip olabilicekmiyim acaba :))